21
LIP

Test możliwości rozwoju

Jakiej pracy poszukujesz: niezależnej, fachowej czy może bezpiecznej lub twórczej?

Test możliwości rozwoju

Do czego zmierzasz w swoim życiu? Czy wolność finansowa jest Twoim głównym priorytetem? A może jest nim wypełnienie swoich zawodowych obowiązków i szczęśliwe życie rodzinne? Test ten wskazuje do jakiego grona ludzi się zaliczasz i w którym rejonie życia zawodowego powinieneś najprężniej się rozwijać.
 

Jest to test zawodowy, który może pomóc Ci obrać właściwą ścieżkę zawodową przez określenie Twojego typu osobowości zawodowej. Niektórzy z nas zostali stworzeni i wychowani na bycie kierownikami w wielkich firmach, lubią zarządzać innymi ludźmi, tudzież wydawać polecenia i być po prostu kimś ważnym. Jeszcze inni zainteresowani są pracą na własną rękę, otwierają własną działalność gospodarczą lub pracują jako freelancerzy, czyli tzw. wolni strzelcy - pracują na zlecenie. Rozróżniamy także specjalistów pragnących rozwijać się w ściśle określonej dziedzinie życia zawodowego, jak i fachowców, trudniących się całe życie na jednym stanowisku.

Test ten może również wskazać, czy stanowisko i zawód, jakim obecnie się trudnisz jest dla Ciebie odpowiedni i spójny z Twoimi predyspozycjami. W skrajnych przypadkach może zasugerować zmianę stanowiska lub zakładu pracy na inny, bardziej odpowiedni do Twoich predyspozycji. Niektórzy z nas często potrzebują zmian w życiu, lubią nowe wyzwania oraz różnorodność wykonywanych zadań.

Test możliwości rozwoju zawodowego polega na odpowiedzeniu na blisko 40 pytań dotyczących naszego dotychczasowego życia zawodowego w pięciostopniowej skali oceniania zgodności z pytaniem. Zadawane pytania dotyczą bezpośrednio pracy, którą obecnie się zajmujesz, jak i pracy i stanowiska, do którego dążysz i na którym chciałbyś się realizować. Test ten jest idealnym narzędziem do sprawdzenia naszych predyspozycji zawodowych, a jego analiza może znacząco Ci pomóc w obieraniu celów do zrealizowania w swoim życiu zawodowym.

Przewidywany czas wykonania: 15 minut
Liczba pytań: 39
Data dodania testu: 21 lipca 2009
 

Nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Każde stwierdzenie przeanalizuj tak, jak Ty je odbierasz. Wybierz te, z którymi się zgadzasz i zatwierdź formularz testu.

Tematyka / pokrewne tagi

Strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką cookie.

Ukryj