14
LIP

Regulamin korzystania z serwisu

Regulamin korzystania z serwisu Testy zawodowe - psychologia pracy

 1. Postanowienia ogólne
  Każda zainteresowana osoba posiadającą telefon komórkowy należący do sieci działających na terenie Rzeczpospolitej Polski, po dokonaniu płatności za pomocą SMS Premium poprzez wysłanie wiadomości aktywującej usługę na wskazany numer może skorzystać z usług dostępnych w ofercie testy-zawodowe.pl

  Prawidłowe świadczenie usług opłacanych za pomocą wiadomości SMS uzależnione jest od prawidłowego działania sieci telefonii komórkowej na co testy-zawodowe.pl nie ma żadnego wpływu. testy-zawodowe.pl nie ponosi również odpowiedzialności wobec Klienta za niewykonanie lub nienależyte wykonanie usługi spowodowane działaniem siły wyższej.

  Usługa SMS Premium świadczona jest poprzez CashBill.

  Właścicielem serwisu jest firma BreMaker, ul. Słoneczna 4/11, 89-320 Wysoka. NIP: 7642535769. REGON: 360228595.
 2. Charakter i cele serwisu
  Serwis ten jest poświęcony tematyce pracy, rozwoju życia zawodowego. Zamieszczone tutaj materiały będą zarówno w formie darmowej, dostępnej dla wszystkich użytkowników na tych samych zasadach, jak i znajdą się tutaj materiały płatne, do których dostęp jest zależy od woli każdego z nas.

  W serwisie dostępnych jest wiele różnych testów zawodowych. Testy te zamieszczane są zgodnie z licencją i prawami ich autorów. W przypadku niektórych testów zostały wprowadzone opłaty. Opłaty te nie są pobierane za opracowanie testów, lecz za udostępnienie platformy znacząco ułatwiającej rozwiązywanie tychże testów. Opłata za wykonanie testu jest dobrowolna. Także za wszelkie inne usługi dostępne w tym serwisie, opłata jest dobrowolna.
 3. Rejestracja użytkowników i ochrona danych
  Rejestracja nowych użytkowników jest całkowicie darmowa i pozwala na łatwiejsze i lepiej spersonalizowane przeglądanie witryny. Dodatkowo daje wiele korzyści i dostęp do promocji, o których informacje znajdują się we właściwych dla nich działach.

  Dane są przechowywane w bazie danych w formie zaszyfrowanej, natomiast sama baza danych jest zabezpieczona przed wszelkiego rodzaju atakami osób trzecich.
 4. Prawa i możliwości użytkowników witryny
  Goście, jak i użytkownicy serwisu zobowiązują się do przestrzegania owego regulaminu oraz ogólnych zasad dobrego zachowania wobec innych użytkowników.
 5. Respektowanie praw własności, zastrzeżenie praw autorskich
  Zabrania się jakiegokolwiek kopiowania treści zawartych na stronie bez wcześniejszego zezwolenia administracji. W celu omówienia warunków dla tego rodzaju transakcji, należy skorzystać z formularza kontaktowego zamieszczonego w witrynie.
 6. Wyłączenia gwarancji
  W pełni akceptujesz, że wydawca udostępnia witrynę taką jaka jest.

  Zdajesz sobie sprawę, że opublikowane w witrynie materiały mogą zawierać nieprawdziwe informacje, nieskuteczne rady, podpowiedzi, lub w jakiś inny sposób nie odpowiadać Twoim potrzebom i oczekiwaniom. Zgadzasz się, że korzystasz z tej witryny tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność i własne ryzyko.
 7. Korzystanie z serwisu
  Korzystanie z serwisu jest równoznaczne ze zgodzeniem się z Polityką prywatności serwisu oraz niniejszym regulaminem. Jeśli w jakikolwiek sposób nie zgadzasz się z tym dokumentem, proszę opuścić stronę.
 8. Zmiany regulaminu korzystania z witryny
  Zgadzasz się, że Wydawca serwisu zastrzega sobie wyłączne prawo do wprowadzania zmian w Witrynie w dowolnym czasie bez potrzeby informowania użytkowników. Użytkownicy odpowiedzialni są za regularne przeglądanie tych warunków oraz zastrzeżeń, a następujące po wszelkich zmianach korzystanie z witryny jest równoznaczne z ich akceptacją.
 

WSZYSTKIE PRAWA NIEUDOSTĘPNIONE W NINIEJSZYCH WARUNKACH SĄ ZASTRZEŻONE.

Strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką cookie.

Ukryj