11
SIE

Test umiejętności współpracy w grupie

Ten test powie Ci czy posiadasz bardzo ważną umiejętność współpracy w grupie zawodowej.

Test umiejętności współpracy w grupie

Umiejętność budowania zespołu opartego na wzajemnej współpracy jego członków jest podstawą skutecznego realizowania każdego poważniejszego zadania. Test ten wskaże Twój poziom umiejętności współpracy w grupie zawodowej, a ponadto udzieli kilku przydatnych wskazówek i porad na zwiększenie swej efektywności czy produktywności.
 

Aby móc zbudować efektywny zespół zawodowy, jego uczestniczy powinni mieć przede wszystkim wspólne cele i dążenia. Ty, jako jeden z członków, powinieneś być osobą bezkonfliktową, towarzyską i tolerancyjną.

Skuteczna grupa zawodowa powinna skłaniać do ciągłej współpracy, wspólnego rozwiązywania problemów i konfilktów, jaki wzajemnego motywowania się pracowników. Wynikiem efektywnej współpracy jest rozwijanie fantazji, mobilizowanie energii czy kultowanie intuicji czy pomoc innych członków grupy. Kolejnych zalet jest naprawdę wiele.

Nie każdy jednak nadaje się do pracy w grupie. Niektórzy z nas lubią pracować samemu, inni natomiast nie znoszą przebywania w odosobnieniu. Sprawdź, do jakiego rodzaju ludzi należysz i jak może to wpłynąć na Twoją przyszłość zawodową!

Przewidywany czas wykonania: 10 minut
Liczba pytań: 22
Data dodania testu: 11 sierpnia 2009
 

Nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Każde stwierdzenie przeanalizuj tak, jak Ty je odbierasz. Wybierz te, z którymi się zgadzasz i zatwierdź formularz testu.

Tematyka / pokrewne tagi

Strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką cookie.

Ukryj