23
LIP

Mierzenie motywacji osiągnięć

Jaki jest Twój poziom motywacji do pracy oraz jak możesz go zwiększyć?

Mierzenie motywacji osiągnięć

Czy wiesz jak ważna jest motywacja w życiu każdego pracownika? To właśnie praca z pasją, pełna motywacji i wyobraźni przynosi najlepsze efekty, największą produktywność, a co za tym idzie - największe zyski finansowe, a także spełnienie zawodowe. A jaki Ty masz wskaźnik motywacji i jak możesz go zwiększyć jeszcze bardziej?
 

Kwestionariusz do mierzenia motywacji osiągnięć jest pomocny przy określaniu Twoich chęci i zaangażowania do aktualnej lub przyszłej pracy. Może podpowiedzieć Ci, jakie zachowanie jest złe i dlaczego, jakiego podejścia należy unikać i co zrobić, by optymalnie wykorzystać Twój potencjał i Twoje możliwości w pracy.

Zbiór pytań, na które będziesz musiał odpowiedzieć dotyczą w szczególności Twoich życiowych celów i stopnia determinacji, by je osiągnąć. Punktowa analiza wyznaczy natomiast Twój obecny poziom motywacji, który mówi o tym, jak daleko Ci jeszcze do perfekcji oraz ile już osiągnąłeś w umiejętnym motywowaniu się do działania. Ponadto na końcu testu znajdzie się dłuższa analiza uzyskanych odpowiedzi, w której zostanie udzielonych kilka praktycznych wskazówek na powiększenie poziomu motywacji, jak i ogólne podsumowanie błędnych i niewłaściwych decyzji, wyborów i nastawień do pracy.

Test ten może znacząco wpłynąć na poprawę Twojej motywacji, zwiększyć zaangażowanie do pracy, a tym samym zwiększyć Twoją produktywność, efektywność i wydajność. Od motywacji bowiem zależy, jak dobrze poradzisz sobie z poleconym Ci zadaniem czy zleceniem.

Przewidywany czas wykonania: 15 minut
Liczba pytań: 20
Data dodania testu: 23 lipca 2009
 

Nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Każde stwierdzenie przeanalizuj tak, jak Ty je odbierasz. Wybierz te, z którymi się zgadzasz i zatwierdź formularz testu.

Tematyka / pokrewne tagi

Strona korzysta z plików cookie zgodnie z Polityką cookie.

Ukryj